Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

METİNER İLE ERDOĞAN’IN BAŞDANIŞMANI ÇEVİK SOSYAL MEDYADA KAPIŞTI…

5 ay önce
346 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran

Mehmet Altan’ın beraat etmesi Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak’ın tahliyesinin ardından “Adalet yerini buldu” ifadesiyle paylaşım yapan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İlnur Çevik, AK Partili Mehmet Metiner’in tepkisini çekti.

Tarafların sosyal medyadaki atışmaları gündeme oturdu…

FETÖ / PDY silahlı terör örgütünün medya yapılanmasına ilişkin gazeteci yazarlar Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan ve Mehmet Altan’ın da aralarında bulunduğu 6 kişi hakkında Yargıtay’ın bozma kararının ardından yeniden görülen davada mahkeme tutuksuz sanık Mehmet Altan’ın beraatine, tutuklu sanıklar Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan’ında adli kontrol şartıyla tahliyesine karar verdi. Ilıcak ve Altan gece geç saatlerde tahliye edilmişti.

METİNER’İ KIZDIRAN PAYLAŞIM!

Gündeme oturan olayın yankıları devam ederken AK Partili Mehmet Metiner’den sosyal medyada dikkat çeken bir çıkış geldi. 

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İlnur Çevik’in konuyla ilgili yaptığı “Mehmet Altan beraat etti çok güzel haber. Adalet yerini buldu. Yargı Ahmet Altan ve Nazlı Ilıcak’ı suçlu buldu, Mehmet Altan’ı da suçsuz” paylaşıma atıfta bulunan Metiner, “Cumhurbaşkanımızın çevresinde danışman sıfatıyla bulunanların sözlerine dikkat etmeleri gerekir. Kişisel duygularınız ve düşünceleriniz bu kadar önemliyse resmî görevler üstlenmeyin kardeşim” ifadelerini kullandı.

FOTOĞRAFLA YANIT

Mehmet Metiner’in kendisine yönelttiği bu eleştiriye sosyal medya hesabından 15 Temmuz’da çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak yanıt veren İlnur Çevik “16 Temmuz 2016 saat 06.22. Biz Külliye önünde bomba yedik siz neredeydiniz?” yazdı.

korfeztv.com

Facebook Yorum